עלינו

בטר חלוצה בהפיכת הקנאביס לטיפול רפואי בארץ ובעולם, בעלת ניסיון ארוך שנים בדאגה לבריאות המטופלים ולשיפור אורח ואיכות חייהם. החברה בולטת בתרומתה לקידום קנאביס לצרכים רפואיים, בזכות שימוש בשיטות גידול אורגניות ונקיות מכימקלים המתחשבות בסביבה ובבריאות, בהשבחה מתמדת של זנים, במתן ייעוץ למטופלים ובהשתתפות פעילה במחקרים רפואיים וחקלאיים פורצי דרך (ראו הרחבה מטה).

מגוון הזנים והמוצרים של החברה מותאמים להתוויות שונות ובעלי רקורד מוכח בשיפור מצבם הבריאותי של המטופלים ובהכרה מצד חוקרים ואנשי מקצוע בתחום.

לבטר נוכחות גלובלית בייצור והפקה של קנאביס רפואי לפי הסטנדרטים המתקדמים בעולם, במדינות שונות ובראשן ישראל ואוסטרליה. 

החזון

חברת בטר שמה לעצמה למטרה לשפר את בריאותם ואיכות חייהם של המטופלים שלה, בזכות היכולות שהטבע העניק הגלומות בצמח הקנאביס. אנחנו מאמינים כי לכל זן קנאביס סגולות ייחודיות לו, המשתנות בין המטופלים. ולכן, כל המוצרים שלנו מבוססים על זנים שהשבחנו לאורך השנים, על טהרת הגידולים המקומיים השומרים על הסביבה, ובמטרה שכל מטופל ומטופלת ימצאו את הזן המתאים להם ביותר.

מחקר רפואי פורץ דרך ב- CURE EP

דאגתנו שמורה לכל מטופלנו, אך ילדים זוכים לתשומת לב מיוחדת. בטר משקיעה משאבים רבים במציאת מענה רפואי לילדים הסובלים מבעיות כמו אוטיזם ואפליפסיה. דוגמה לכך היא ה- CURE EP – שמן המופק מזן ה-PHD ומסובסד על ידינו לשם טיפול בילדים. השמן, המכיל תמצית קנבינואידים צמחית מזן קנאביס סאטיבה מועשר בקנבידיול, מוכר כבעל פרופיל גנטי ייחודי אשר נמצא כנותן מענה אפקטיבי לאפילפסיה בקרב ילדים, לצד קשת רחבה של התוויות נירולוגיות, אנקולוגיות ואחרות.

יש לציין כי למרות שאפילפסיה היא אחת המחלות הנוירולוגיות השכיחות ביותר בעולם, הטיפולים הפרמקולוגיים נמצאים כלא יעילים בקרב 30% מהסובלים במחלה, עובדה המותירה מיליוני מטופלים ללא טיפול אפקטיבי. על רקע נתונים אלה בולטת ההצלחה ארוכת השנים של הטיפול בשמן, אשר סייע לעשרות רבות של ילדים בישראל להתמודד עם המחלה. בימים אלה נמצא השמן במסלול מחקרי מתקדם לקבלת הכרה כתרופה, חלק מקבוצה מצומצת של זנים עולמיים הנמצאים בשלבים דומים, בציפייה שאחד או יותר יוכרו כתרופות ויעשירו את אפשרויות הטיפול במחלות.

בשנת 2019 קיבל ה- CURE EP אישור למחקר קליני שלב 2 במועצת המחקר הרפואי של אוסטרליה לטיפול באפילפסיה רפרקטורית. מטרת המחקר היא לבדוק אם הטיפול אפקטיבי בילדים, בני נוער ובוגרים צעירים שאינם מגיבים לטיפול תרופתי.

קנאביס
taking care