הסוד מאחורי ההצלחה של ה-PK

הסוד מאחורי ההצלחה של ה-PK

שיתוף:

מאז שיצא לשוק לפני כ-12 שנים, כבש ה-PK את הקטגוריה שלו והפך למוצר מוביל בשוק, בשמנים ובתפרחות, עם קהל מטופלים נאמן. קבלו הצצה אל מאחרי הקלעים של הזן המופלא הזה ולגלות את סוד הקסם שלו.

מטופלים ותיקים לא צריכים היכרות עם ה-PK, אבל לטובת מי שעושה את צעדיו הראשונים, נתחיל בהצגה בסיסית של הזן. PK הוא זן אינדיקה דומיננטי (T20/C4)  עשיר בטרפנים ופלבנואידים. מאז שיצא לשוק, הפך הזן להעדפה ראשונה בקרב מטופלים בשורה של התוויות, הגיע הזמן להבין את סוד ההצלחה שלו.

מהודו ועד כוש מבינים למה

הזן משתייך למשפחת ה"כוש" ומכאן גם שמו – Persian Kush או בקיצור – PK. מדובר בזני אינדיקה משובחים שמקורם בהרי הינדו-כוש. הודות לתנאים הטיפוגרפיים ותנאי מזג האוויר הייחודיים באזור ההררי, פיתחו זני הכוש אופי ומראה ייחודי להם – גובהם נמוך, זמן הפריחה קצר והם לרוב מאופיינים בגוונים סגול עד שחור מרהיבים הודות לפיגמנט הנקרא אנתוציאנין, המשמש כמנגנון הגנה של הצמח מפני שינויים סביבתיים.

הזן הראשון מהמשפחה הגיע לארצות הברית לראשונה בשנות ה-70 ומאז צבר פופולאריות הודות לגנטיקה יציבה, יבול זנים גבוה יחסית וכמובן – איכות. יש לציין כי בכדי לייצב ולהשביח את איכות הזנים, הזמן משחק פה תפקיד מכריע. כלומר, ככל שלמגדל היכרות ארוכה ומעמיקה עם הזן, כך גדלה היכולת שלו לפתח בהצלחה ולנצל את מלוא הפוטנציאל הקיים בכוש. מתוך כך, הניסיון ארוך השנים שנצבר בחברת בטר בגידול הזן מקנה לה יתרון משמעותי ביכולת לשווק מוצרים של PK בשיטות טיפול אורגניות ובאיכות הגבוהה ביותר.

תפרחת pk - מהמוצרים היעילים ביותר

אז מה יש ב-PK שהופך אותו למוצלח כל כך?

מטופלים ותיקים בתפרחות של PK משבחים את הזן על הטעם והצבע העז של הפרח וכמובן, האפקטיביות שלו בהתמודדות מול הבעיה הרפואית. הסיבה לכך טמונה במרכיבים הייחודיים של הזן, באחוז ה-THC גבוה, בטרפינים ובפלבנואידים.

אז נכון שה-PK מוכר בעיקר הודות ל-THC הגבוה, אבל כדאי להתעכב על שני המרכיבים הנוספים. הטרפינים אלו מולקולות צמחיות האחראיות לגיוון בריח של צמח הקנאביס ותורמות ליצירת 'אפקט הפמליה'.  הפלבנואידים הם תרכובות כימיות מיקרוסקופיות שנמצאות בצמחים רבים, לרבות קנאביס. אלה משפיעים על הצבע, הטעם והריח של הצמח ורק לאחרונה הבינו כי גם להם חלק ביצירת 'אפקט הפמליה' וההשפעה על המטופל. זן ה-PK עשיר במרכיבים הללו ולכן זכה להכרה כאחד מהזנים הממקסמים את 'אפקט הפמליה'.

ברבות השנים הפך הזן להעדפה ראשונה בקרב מטופלים הסובלים מכאבים חזקים, מצבי פוסט טראומה, התוויות אונקולוגיות ונוירולוגיות. ה-PK תורם ביצירת תחושת רוגע פיזית והרפיית מתחים גופנית התורמת להקלה גם ברמה המנטלית. לכן, אנו ממליצים לשימוש בו בעיקר למי שמעוניין בשינה רציפה ואיכותית, הקלה על כאבים, הגברת התיאבון והרגעה של מתחים וחרדות.

PK איכותי – גם בשמן

שמן ה-PK הוא מוסג מיצוי של WHOLE PLANT EXTRACT המתבצע באמצעות אתנול אשר משחרר מהקנאביס את השמנים הטבעיים המצויים בצמח. השמנים מופקים ישירות מהצמח ללא תהליך של סינטוז, כך שהמטופל מקבל מיצוי מלא המגלם את כל העושר הצמחי הקיים בזן טבעי. בדרך זו, אנו משמרים את 'אפקט הפמליה' כפי שהוא מתקיים בחומר הצמחי.

סיפור הצלחה. PK

Better-logo

חברת בטר היא מחברות גידול הקנאביס הרפואי הוותיקות והמוכרות בישראל, המספקת ללקוחותיה חווית קנאביס רפואי הטבעית והטהורה ביותר.

הצטרפו לקהילת בטר וקבלו ראשונים את כל המידע והעדכונים

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך